Przedstawiciele handlowi i konsultanci

Mapamagnifying glass

Przedstawiciel Clinical

magnifying glass

Irmina Ciaś
+48 601 058 005
irmina.cias@ivoclarvivadent.com
woj. wielkopolskie, płd. część kujawsko-pomorskiego

1magnifying glass

Kazimierz Dudek
+48 509 907 592
kazimierz.dudek@ivoclarvivadent.com
woj. śląskie

2magnifying glass

Marta Hajduga
+48 607 207 620,
marta.hajduga@ivoclarvivadent.com
woj. łódzkie, świętokrzyskie

3magnifying glass

Piotr Janiaczyk
+48 601 380 609
piotr.janiaczyk@ivoclarvivadent.com
woj. dolnośląskie, opolskie

5magnifying glass
Krzysztof Kołdys
+48 609 082 708
krzysztof.koldys@ivoclarvivadent.com
woj. pomorskie,warmińsko-mazurskie, 

płn. część kujawsko-pomorskiego

6magnifying glass

Łukasz Lewczuk 
+48 609 211 421
lukasz.lewczuk@ivoclarvivadent.com
woj. lubelskie, wsch. część podkarpackiego

2magnifying glass

Robert Rypniewski
+48 697 800 935 
robert.rypniewski@ivoclarvivadent.com  
woj. zachodniopomorskie, lubuskie

9magnifying glass

Wioletta Tuszyńska
+48 601 342 801
wioletta.tuszynska@ivoclarvivadent.com
woj. małopolskie, zach. część podkarpackiego

10magnifying glass

Artur Walczyk
+48 607 216 303
artur.walczyk@ivoclarvivadent.com
woj. mazowieckie

Przedstawiciel Technical

11magnifying glass

Rafał Bandosz 
+48 601 166 393
rafal.bandosz@ivoclarvivadent.com
woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie,
zach. część zachodniopomorskiego

12magnifying glass

Kinga Denc 
+48 607 211 152,
kinga.denc@ivoclarvivadent.com
woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie,
wsch. część zachodniopomorskiego,
zach. część warmińsko-mazurskiego

13magnifying glass

Tomasz Kabala
+48 601 332 403 
tomasz.kabala@ivoclarvivadent.com
woj. lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie,
płd. część mazowieckiego

14magnifying glass

Marta Lutyńska 
+48 607 200 687
marta.lutynska@ivoclarvivadent.com
woj. opolskie, śląskie, małopolskie

Konsultant Clinical

16magnifying glass

Lek. stom Tomasz Sosnowski
+48 22 530 65 62
tomasz.sosnowski@ivoclarvivadent.com
cały kraj

Konsultant Technical

17magnifying glass

Patrycja Michalska-Bąk
+48 22 530 65 23,
patrycja.michalska-bak@ivoclarvivadent.com
cały kraj

Konsultant Digital

18magnifying glass

Adrian Szymajda
+48 782 100 010,
adrian.szymajda@ivoclarvivadent.com
cały kraj