Przedstawiciele handlowi i konsultanci

Mapamagnifying glass

Przedstawiciel Clinical

1magnifying glass

Kazimierz Dudek
+48 509 907 592
kazimierz.dudek@ivoclarvivadent.com
woj. śląskie, wsch. część opolskiego

2magnifying glass

Marta Hajduga
+48 607 207 620,
marta.hajduga@ivoclarvivadent.com
woj. łódzkie, wsch. część wielkopolskiego,
płd. część kujawsko-pomorskiego

3magnifying glass

Piotr Janiaczyk
+48 601 380 609
piotr.janiaczyk@ivoclarvivadent.com
woj. dolnośląskie, opolskie, płd. część lubuskiego

4magnifying glass

Żaneta Jankowska
+48 601 058 005
zaneta.jankowska@ivoclarvivadent.com
woj. wielkopolskie, lubuskie,
zach. część zachodniopomorskiego

5magnifying glass

Krzysztof Kołdys
+48 609 082 708
krzysztof.koldys@ivoclarvivadent.com
woj. warmińsko-mazurskie, wsch. część pomorskiego,
płn. część kujawsko-pomorskiego

6magnifying glass

Łukasz Lewczuk 
+48 609 211 421
lukasz.lewczuk@ivoclarvivadent.com
woj. lubelskie, podkarpackie

7magnifying glass

Leszek Podkowik
+48 601 338 053 
leszek.podkowik@ivoclarvivadent.com  
zach. część zachodniopomorskiego, wsch.
część pomorskiego, płn. część wielkopolskiego

8magnifying glass

Katarzyna Szydlik
+48 603 117 391,
katarzyna.szydlik@ivoclarvivadent.com
woj. podlaskie, wsch. część mazowieckiego,
płn. część lubelskiego

9magnifying glass

Wioletta Tuszyńska
+48 601 342 801
wioletta.tuszynska@ivoclarvivadent.com
woj. małopolskie, świętokrzyskie

10magnifying glass

Artur Walczyk
+48 607 216 303
artur.walczyk@ivoclarvivadent.com
woj. mazowieckie

Przedstawiciel Technical

11magnifying glass

Rafał Bandosz 
+48 601 166 393
rafal.bandosz@ivoclarvivadent.com
woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie,
zach. część zachodniopomorskiego

12magnifying glass

Kinga Denc 
+48 607 211 152,
kinga.denc@ivoclarvivadent.com
woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie,
wsch. część zachodniopomorskiego,
zach. część warmińsko-mazurskiego

13magnifying glass

Tomasz Kabala
+48 601 332 403 
tomasz.kabala@ivoclarvivadent.com
woj. lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie,
płd. część mazowieckiego

14magnifying glass

Marta Lutyńska 
+48 607 200 687
marta.lutynska@ivoclarvivadent.com
woj. opolskie, śląskie, małopolskie

15magnifying glass

Patryk Szymajda 
+48 721 050 005
patryk.szymajda@ivoclarvivadent.com
woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie,
wsch. część warmińsko-mazurskiego,
wsch. część wielkopolskiego

Konsultant Clinical

16magnifying glass

Lek. stom Tomasz Sosnowski
+48 22 530 65 62
tomasz.sosnowski@ivoclarvivadent.com
cały kraj

Konsultant Technical

17magnifying glass

Patrycja Michalska-Bąk
+48 22 530 65 23,
patrycja.michalska-bak@ivoclarvivadent.com
cały kraj

Konsultant Digital

18magnifying glass

Adrian Szymajda
+48 782 100 010,
adrian.szymajda@ivoclarvivadent.com
cały kraj