Produkty

Ivoclar Vivadent

Dla dentystów

W Ivoclar Vivadent dentyści znajdą bogactwo produktów i usług, które wspierają i rozwijają ich pracę zawodową.

Dla techników dentystycznych

Dostosowane do wymagań laboratorium: Szeroka gama produktów i usług wspiera techników dentystycznych w ich codziennej pracy.

Wszystkie produkty

Tutaj dentyści i technicy dentystyczni znajdą szeroką gamę produktów i systemów produktów, których potrzebują do codziennej pracy. Zakres ich zastosowań obejmuje zakres od profilaktyki po wytwarzanie i przetwarzanie wysokiej jakości prac dentystycznych.

Ivoclar Digital

Dla dentystów

Wyobraź sobie, że wiodące technologie zostaną połączone w otwarty i zintegrowany cyfrowy proces który będzie dostępny dla wszystkich. Właśnie to zapewnia łańcuch procesowy Ivoclar Digital. Pozwala to pacjentom korzystać z dokładnych, wysoce estetycznych uzupełnień z IPS e.max, które są wydajnie tworzone podczas jednej wizyty.

Dla techników dentystycznych

Ivoclar Digital otwiera nowe możliwości dla wszystkich twoich przypadków dzięki wszechstronnym i zindywidualizowanym rozwiązaniom. Trzy proste kroki umożliwiają osiągnięcie najwyższych standardów: Design - Decide - Produce. Nasze portfolio składające się ze skanerów / CAD, materiałów i sprzętu / CAM jest zbudowane na tych krokach.