Świat ceramiki

magnifying glass

Odkryj świat ceramiki


Schaan, Liechtenstein – 1 września 2015

Firma Ivoclar Vivadent stworzyła nową interaktywną platformę internetową, umożliwiającą zdobywanie dodatkowych informacji i uzyskiwanie odpowiedzi na wyzwania stawiane współczesnym laboratoriom technicznym.

W naszym szybko zmieniającym się świecie laboratoria techniczne stają w obliczu wielu wyzwań. Technicy poszukują rozwiązań zwiększających wydajność pracy i efektywność kosztową; rozwiązań, które zapewniają niezawodne wsparcie w ich codziennej pracy. Wielu z nich nie jest w stanie na bieżąco śledzić produktów, systemów i procesów, które stale pojawiają się na rynku. Dlatego tak przydatne są wszelkie wskazówki.

Zwiększenie wydajności i efektywności
Na nowej platformie internetowej www.worldofceramics.com dostępne będą przydatne wskazówki skierowane do właścicieli laboratoriów technicznych. Będzie można, na przykład, dowiedzieć się jak zwiększyć wydajność swojego laboratorium, na co należy zwracać uwagę przy wyborze materiału lub sprzętu i jakie są aktualne trendy w dziedzinie ceramiki dentystycznej. Ponadto, technicy dentystyczni będą mieli możliwość wzięcia udziału w dyskusji i podzielenia się własnymi doświadczeniami.

Nowe produkty dostępne w październiku
Ale to nie wszystko. W październiku zostaną zaprezentowane nowe produkty Ivoclar Vivadent oraz informacje o tym, w jaki sposób mogą one dostarczyć odpowiedzi na wyzwania wstawiane współczesnym laboratoriom technicznym.