Praca w Ivoclar Vivadent

Z czego jesteśmy dumni
Ponad 3500 pracowników w 44 odziałach na całym świecie; największe zaplecze badawczo-rozwojowe  na światowym rynku stomatologicznym;  sprzedaż za ponad 810 milionów CHF w tej samej branży; ścisła współpraca ze stomatologami, technikami dentystycznymi i uniwersytetami na całym świecie – powyższe fakty oraz dane liczbowe pozwalają nam być dumnymi z naszych osiągnięć i inspirują nas do kontynuowania naszej drogi w kierunku doskonałości.

Człowiek w centralnym punkcie
Pracownik grupy Ivoclar Vivadent, znajdujący się w określonym, bardzo przyjaznym, i wychodzącym naprzeciw jego potrzebom socjalnym, środowisku pracy, zajmuje w nim centralne miejsce. Lojalność i zaangażowanie każdego pracownika są ważnymi komponentami codziennej działalności przedsiębiorstwa. Jako jedna z przodujących i znanych na świecie firm produkujących materiały i sprzęt z branży stomatologicznej, działamy innowacyjnie i wizjonersko.

Nasi pracownicy – kluczem do sukcesu
Abyśmy mogli osiągnąć ambitne cele, potrzebujemy ludzi, którzy mogą się całkowicie zaangażować w pracę, podchodzić do niej z zapałem i entuzjazmem. Ludzi, którzy są gotowi stale się dokształcać i takich, którzy będą wspólnie poszukiwać najlepszych rozwiązań. Wszystko w tym celu, aby wizje, które mamy dzisiaj, stały się jutro rzeczywistością.