Witamy

magnifying glass

Wszystko zaczęło się wraz z początkiem produkcji sztucznych zębów ceramicznych. Dzisiaj, Ivoclar Vivadent jest firmą o zasięgu światowym, oferującą szeroką gamę innowacyjnych produktów i systemów dla lekarzy dentystów i techników protetycznych.

Od produkcji zębów sztucznych, która miała swój początek w Zürichu w 1923 roku, proces rozwoju firmy ewaluował aż do momentu, gdy firma Ivoclar Vivadent stała się wiodącą międzynarodową firmą stomatologiczną, z szeroką gamą produktów i systemów dla lekarzy dentystów i techników dentystycznych. Jest to prywatna firma, której główna siedziba znajduje się  w Schaan, w Księstwie Liechtenstein. Produkty firmy wysyłane są stąd aż do 130 krajów na całym świecie. Ivoclar Vivadent ma swoje filie i Marketing & Sales Support Offices w 30 krajach całego świata. Zatrudnia w nich ponad 3597 pracowników na całym świecie.

Ivoclar Vivadent posiada jedno z największych centrów badawczo-rozwojowych w branży stomatologicznej. Zespół ponad 170 ekspertów zaangażowany jest  nieprzerwanie w udoskonalanie zintegrowanych koncepcji i we współpracę z renomowanymi instytucjami oraz uczelniami. Innowacje Ivoclar Vivadent  są wynikiem wzajemnego oddziaływania technicznych możliwości realizacji, orientacji na rynek lokalny i światowy oraz zdobyte doświadczenia. Rozwój firmy  i postęp technologiczny znalazł swoje odzwierciedlenie w codziennej praktyce.

Ustawiczne kształcenia i szkolenia stały się zasadniczą bazą rozwoju  firmy Ivoclar Vivadent. Międzynarodowe Centrum Edukacji Stomatologicznej (The International Center for  Dental Education - ICDE w Schaan)  jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków szkoleniowych na całym świecie, w którym przeprowadza się kursy. Regionalne ośrodki szkoleniowe na całym świecie kontynuują działalność szkoleniową zapoczątkowaną w ICDE, zapewniając w ten sposób wysoki poziom wiedzy technicznej i umiejętności związanych z produktami i systemami firmy Ivoclar Vivadent.