IPS e.max ZirCAD – innowacyjny tlenek cyrkonu jako materiał dostępny w różnych translucencjach.

Data i miejsce

30.11.2021 - 20.12.2021
Termin ustalany po zebraniu grupy.

ICDE Ivoclar-Vivadent Polska Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 78
00-175 Warszawa
Polska

Opłaty

Koszt uczestnictwa w kursie 2500 zł.
Przy zakupie 3 dysków IPS e.max ZirCAD koszt uczestnictwa 1250 zł.

Język

polski

Zarejestruj się

IPS e.max ZirCAD – innowacyjny tlenek cyrkonu jako materiał dostępny w różnych trnslucencjach. Zastosowanie i wykorzystanie jego wyjątkowych właściwości w rekonstrukcji zębów. Wyjątkowa estetyka w połączeniu z wytrzymałością.

Kurs przeznaczony jest dla techników dentystycznych, którzy mają doświadczenie w pracy z materiałem IPS e.max ZirCAD oraz osób, które rozpoczynają swoją drogę z tlenkiem cyrkonu, chcąc uzyskać wysoko estetyczne prace. Kurs jest typowym szkoleniem praktycznym w trakcie którego, będziemy mogli nauczyć się jak radzić sobie z danymi przypadkami klinicznymi modyfikując tlenek cyrkonu zgodnie z różnymi metodami.

Uczestnicy kursu wykonają:

  • Koronę licowaną materiałem IPS e.max Ceram na ząb 11 na podbudowie z tlenku cyrkonu wyciętej z materiału IPS e.max ZirCAD MO- średnio opakerowy.
  • Charakteryzację korony na ząb 21 w pełnym konturze wyfrezowaną z materiału IPS e.max ZirCAD MT Multi- wielowarstwowy.
  • Koronę cut back licowaną materiałem IPS e.max Ceram na ząb 22 wyfrezowaną z materiału IPS e.max ZirCAD LT- nisko translucentny.
  • Infiltracje korony na ząb 16 wyfrezowaną z materiału IPS e.max ZirCAD MT- średnio translucentny a następnie po synteryzacji, wykonają charakteryzację powierzchniową przy pomocy farb IPS Ivocolor.

Ważne!
Informujemy, że prowadzący nie będzie uczył podstawowych metod wykonawczych obowiązujących przy pracy materiałami ceramicznymi. Z założenia kurs jest przeznaczony dla techników dentystycznych z doświadczeniem w pracy z materiałami ceramicznymi. Oczywiście jako doświadczony profesjonalista, prowadzący będzie prezentował specjalne metody pracy tak zwane „triki” i podpowiadał jak praktycznie je stosować.

Czas trwania kursu - 2 dni godz. 9.00-17.00
Maksymalna ilość uczestników w grupie – 10 osób

Kurs indywidualny – koszt 4000 zł – termin ustalany z klientem.