Ivoclar Vivadent
Polska

Search

Sprzedaż

Firma Ivoclar Vivadent posiada na całym świecie wykwalifikowanych konsultantów, którzy są do Państwa dyspozycji, aby pomóc Państwu odpowiedzieć na pytania związane ze stomatologią oraz techniką dentystyczną.

backback
Reset

Ivoclar Vivadent Sprzedaż

  • Artur Walczyk

    Przedstawiciel Handlowy Clinical woj. mazowieckie, Phone: +48 607 216 303, artur.walczyk@ivoclarvivadent.com
  • Ewa Zabroń

    Technik dentystyczny Demonstrator, Warszawa, Phone: +48 22 530 65 28, ewa.zabron@ivoclarvivadent.com
  • Katarzyna Szydlik

    Przedstawiciel Handlowy Clinical woj. podlaskie, wsch. część mazowieckiego, płn. część lubelskiego, Phone: +48 603 117 391, katarzyna.szydlik@ivoclarvivadent.com
  • Kazimierz Dudek

    Przedstawiciel Handlowy Clinical woj. śląskie, wsch. część opolskiego, Phone: +48 509 907 592, kazimierz.dudek@ivoclarvivadent.com
  • Kinga Pietrzyk

    Przedstawiciel Handlowy Technical - Technik Dentystyczny woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, wsch. część zachodniopomorskiego, zach. część warmińsko-mazurskiego, Phone: +48 607 211 152, kinga.pietrzyk@ivoclarvivadent.com
  • Krzysztof Kołdys

    Przedstawiciel Handlowy Clinical woj. warmińsko-mazurskie, wsch. część pomorskiego, płn. część kujawsko-pomorskiego, Phone: +48 609 082 708, krzysztof.koldys@ivoclarvivadent.com
  • Leszek Podkowik

    Specjalista ds. stomatologii Przedstawiciel Handlowy Clinical Zach. część zachodniopomorskiego, wsch. część pomorskiego, płn. część wielkopolskiego, Phone: +48 601 338 053, leszek.podkowik@ivoclarvivadent.com
  • Marta Hajduga

    Przedstawiciel Handlowy Clinical woj. łódzkie, wsch. część wielkopolskiego, płd. część kujawsko-pomorskiego, Phone: +48 607 207 620, marta.hajduga@ivoclarvivadent.com
  • Marta Lutyńska

    Przedatawiciel Handlowy Technical - Technik dentystyczny woj. opolskie, śląskie, małopolskie, Phone: +48 607 200 687, marta.lutyńska@ivoclarvivadent.com
  • Patryk Szymajda

    Przedatawiciel Handlowy Technical - Technik dentystyczny woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie, wsch. część warmińsko-mazurskiego, wsch. część wielkopolskiego, Phone: +48 721 050 005, patryk.szymajda@ivoclarvivadent.com
  • Piotr Janiaczyk

    Przedstawiciel Handlowy Clinical woj. dolnośląskie, opolskie, płd. część lubuskiego, Phone: +48 601 380 609, piotr.janiaczyk@ivoclarvivadent.com
  • Rafał Bandosz

    Przedatawiciel Handlowy Technical - Technik dentystyczny woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, zach. część zachodniopomorskiego, Phone: +48 601 166 393, rafal.bandosz@ivoclarvivadent.com
  • Tomasz Kabala

    Przedatawiciel Handlowy Technical - Technik dentystyczny woj. lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, płd. część mazowieckiego, Phone: +48 601 332 403, tomasz.kabala@ivoclarvivadent.com
  • Wioletta Tuszyńska

    Przedstawiciel Handlowy Clinical woj. małopolskie, świętokrzyskie, Phone: +48 601 342 801, wioletta.tuszynska@ivoclarvivadent.com
  • Żaneta Jankowska

    Przedstawiciel Handlowy Clinical woj. wielkopolskie, lubuskie, zach. część zachodniopomorskiego, Phone: +48 601 058 005, zaneta.jankowska@ivoclarvivadent.com
  • Łukasz Lewczuk

    Przedstawiciel Handlowy Clinical woj. lubelskie, podkarpackie, Phone: +48 609 211 421, lukasz.lewczuk@ivoclarvivadent.com
  •  

Wieland Sprzedaż

  • No Distributor found
  •  

Service+ Sprzedaż

  • No Distributor found
  •