Ivoclar Vivadent
Polska

Search

ICDE Liechtenstein

magnifying glass

Firma Ivoclar Vivadent oferuje wysokiej jakości szkolenia dla lekarzy I techników dentystycznych. Kursy i warsztaty odbywają się w Centrum Szkoleniowym ICDE ( International Center for Dental Education). W obecnych czasach, pełnych wyzwań, inwestowanie w swoją wiedzę i umiejętności zwraca się podwójnie.

W firmie Ivoclar Vivadent priorytetem jest ciągłe dokształcanie i praktyczny trening z materiałami. Centrum Szkoleniowe ICDE zostało otwarte na jesieni 2000 roku w siedzibie firmy w Shaan. Zarówno sale wykładowe, jak i laboratorium protetyczne, a także sale do ćwiczeń praktycznych są nowocześnie wyposażone i zajmują powierzchnię  2000 metrów kwadratowych. Prowadzone są także w poszczególnych krajach gdzie firma jest obecna.

Międzynarodowe Centrum Szkoleniowe ICDE odwiedził dotychczas ponad 15,000 dentystów, techników dentystycznych, pracowników naukowych, asystentek dentystycznych, higienistek, oraz współpracowników z firm handlowych. Z tego względu firma Ivoclar Vivadent może poszczycić się jedną z największych sieci placówek szkoleniowych. Naukowcy, zatrudnieni w siedzibie firmy współpracują z wieloma renomowanymi uczelniami, uniwersytetami i instytucjami na całym świecie i wciąż doskonalą materiały oferowane przez firmę, polepszając ich jakość.